PIC16F84A-04/P Microcontroller
CPU 8B 1MHZ 68RAM
0 bucata in stoc bucati in stoc
Acest produs nu mai este in stoc
Ultimele bucăți în stoc
Dată reaprovizionare:
PIC16F84A-04/P Microcontroller
CPU 8B 1MHZ 68RAM
Capac Colorat pentru Potentiometru Negru cu Verde
Set 10 LED-uri Galbene 0805
Shield pentru Arduino Uno recomandat pentru...
Pilon din Metal M3 16 mm
Cristal 16 MHz HC49S