CGM12-N20VA-8200E Micro Gearmotor with Encoder (3 V, 50 RPM)
0 Item Items
This product is no longer in stock
Warning: Last items in stock!
Availability date:
0.96 inch diagonal OLED screen module with a...
This mini servo motor is designed for radio...
Motor with Reductor is simple but powerful,...
XH2.54 Double Head Cable 6p See description...
Development Board Compatible with Arduino Pro...
20 mm Wheel with Rubber for 2 mm Shaft See...
Keypad with 4 Keys
This micro motor has an integrated encoder that...
This dual motor driver comes in a compact form...
Breakable 2.54 mm Female Pin Header 40p See...